o_nas

Příběh značky

V roce 2005 v Řecku přišel Ioannis Koumpanakis, který se už dlouho pohyboval na poli merchandisingu kosmetických produktů, s myšlenkou na vytvoření řady produktů založených na extraktu panenského olivového oleje z Kréty.

O dva roky později, v roce 2007, jeho vize ožila se založením společnosti Olive Spa, která se zabývá zejména výrobou, balením a prodejem vysoce kvalitních přírodních mýdel. Jak už název společnosti napovídá, olivový olej je používán jakožto hlavní léčebná a welness ingredience, jejíž blahodárné působení na lidský organismus bylo známo už ve starověku. Úspěch těchto mýdel pak dále vedl k vytvoření řady Olive Spa, která už obsahovala celou řadu pleťové, tělové i vlasové kosmetiky taktéž založené na olivovém oleji. Ta měla původně být určena pro pokrytí poptávky místního trhu.V následujících letech se distribuční síť společnosti rozšířila do celého Řecka. Současně také pokračovaly investice společnosti do výzkumu a vývoje nových produktů a tento výzkum pak vedl v roce 2010 k vytvoření řady kosmetických přípravků Naturelia, v níž jsou využity emulgátory, změkčovače z organických olivových olejů a rostlinné extrakty s hydratačními, antioxidačními a zklidňujícími vlastnostmi, které napomáhají regeneraci buněk a zabraňují stárnutí pokožky.

V roce 2015, který byl pro naši společnost zlomovým, jsme začali vyrábět nové mýdlo Volcano Black Soap, jehož popularita předčila veškerá naše očekávání a které se mezi turisty okamžitě stává jedničkou na trhu. Společnost u tohoto mýdla přišla s jedinečným nápadem použít při výrobě sopečnou vodu a lávové kameny.
About_Olive_spa
About_Olive_spa


Společnost u tohoto mýdla přišla s jedinečným nápadem použít při výrobě sopečnou vodu a lávové kameny. O rok později pak právě tyto ingredience budou použity k vytvoření zcela nové kompletní řady kosmetiky nazvané Santo Volcano Spa. V témže roce jsou také uvedena na trh čtyři další luxusní mýdla, každé z nich svým způsobem jedinečné a inovativní, ať už co do ingrediencí, vlastností či designu. V roce 2018 je pak do řady Santo Volcano Spa dále přidáno dvanáct nových produktů a řada luxusních mýdel se rozrůstá o osmnáct nových výrobků.

V současnosti se společnost může pyšnit zastoupením ve více než 200 prodejnách v turistických oblastech po celém Řecku a podařilo se nám expandovat i do sedmi dalších zemí (Česka, Belgie, Německa, Kypru, Nizozemí, Rumunska, Švédska a Finska). Zároveň jsme vytvořili i webový obchod, díky němuž můžeme produkty zaslat zákazníkům až domů a který nám slouží také jako komunikační brána se zbytkem světa.