O NÁS

Kousek Řecka u vás doma.

Již od července 2019 můžete nakupovat nebo objednávat produkty značek Olive Spa a Santo Volcano.
Díky naší kamenné provozovně v Karlových Varech nebo E-shopu máte možnost zakoupit produkty, které dobře znáte z vaší dovolené v Řecku.

SANTO VOLCANO SHOWROOM

Náš nádherný Showroom v Karlových Varech se nachází na adrese Zámecký Vrch 391/3 blízko Varské kolonády. Najdete zde celý sortiment od našich značek SANTO VOLCANO i OLIVE SPA. V našem Showroomu se na vás těší usměvavý tým odborníků, který vám poradí či vysvětlí vše ohledně produktů, jednotlivých klíčových prvků, aktivních ingrediencí, benefitů, názorně předvedou aplikaci produktů nebo doporučí ty pravé na vaše kožní problémy.

About_SantoVolcano_CR

NOVÝ E-SHOP

Nemáte cestu do Karlových Varů? Nevadí!

Máme pro vás připravený internetový obchod, na kterém si můžete najít ten pravý produkt pro vás, najdete zde veškeré informace o produktu i o složkách, které obsahují.

Nebo si můžete nechat poradit a to buď e-mailem info@santovolcano.cz nebo na telefonu +420 353 311 642.

New_eshop_SantoVolcano

Kde nás můžete potkat osobně?

Naší velice oblíbenou činností jsou různé výstavy a veletrhy zaměřené na krásu, zdraví, životní styl a péči o sebe. V podstatě vše, co vystihuje filozofii našich značek. V minulém roce jste nás mohli potkat například na těchto veletrzích:

  • InterBeauty Prague 2019
    "poprvé jste nás mohli potkat i v Praze."
  • Stříbrné Vánoce 2019
    "V duchu Vánoc jsme si pro vás připravili Vánoční tématiku a dokonce se nám podařilo vyhrát soutěž o nejkrásnější stromeček."

V letošním roce se bohužel zatím, díky situaci okolo Korona Viru v České republice a i ve světě, se oblíbené veletrhy prozatím nekonali, ale vše se již připravuje a doufáme, že se potkáme na nejbližším FORBEUATY 2021 na výstavišti PVA Letňany, který se bude konat 8. - 9. 10. 2021 a nebo případně i cizině na COSMOPROF WORLD BOLOGNA 2021.