o_nasProdukty
OLIVE SPA


Naše produkty jsou vyráběny týmem vědců s dlouholetými zkušenostmi a expertízou na poli chemického inženýrství, kosmetologie, farmaceutiky a biochemie. Společnost také nadále investuje do výzkumu a vývoje nových a vylepšených produktů.

Všechny výrobky naší společnosti sestávají především z přírodních ingrediencí (procentuální zastoupení od 82,7 % až do 100 %). Naším cílem je vytvoření produktů, které přinesou optimální zkrášlující i léčebné výsledky, zatímco přísné klinické i dermatologické testování a používání bylin a přírodních ingrediencí zaručí, že vytvoříme bezpečné produkty té nejvyšší kvality.

V našich produktech nepoužíváme žádnou z ingrediencí, u nichž se diskutovaly nepříznivé účinky na zdraví, ani takové, které obsahují látky škodlivé pro životní prostředí, jako jsou parabeny, minerální oleje, vazelína, propylenglykol, ftaláty apod. Také bychom rádi zdůraznili, že při testování kvality našich produktů nepoužíváme laboratorní zvířata.
Naše produkty jsou navrženy tak, aby po všech stránkách splnily potřeby každého typu pleti – vyživují ji, chrání ji před vlivy prostředí a proti stárnutí a zároveň regenerují buňky pokožky.About_Olive_spa
About_Olive_spa

Produkty
SANTO VOLCANO


Sopečná voda je vytvářena z dešťové vody, která pomalu prosakuje vrstvami vulkanických hornin, které jsou tlusté přes 100 metrů a působí jako přírodní filtr, který dodává vodě její jedinečné vlastnosti a minerální složení. Pramen sopečné vody je hluboko pod sopkou a voda je zde zachycena přímo.

Mnoho zdravotních výhod sopečné vody je přičítáno různým minerálům a elektrolytům, které jsou absorbovány vodou během její filtrace horninami. Mezi tyto minerály patří hořčík, vápník, draslík a křemík. Všechny výrobky této řady byly certifikovány pro použití v extrémně suchých oblastech kůže nebo na kůži s ekzémem nebo psoriázou.