Naše produkty

Olivový olej

Ačkoliv v dnešní době lidé znají olivový olej díky jeho mnoha nutričním výhodám coby jednu ze základních potravin, málokdo ví, že původně byl používán pro kosmetické účely.

Nejrozšířenější teorií je, že člověk objevil olivový olej poté, co někdo poraněnou bosou nohou šlápl na olivy popadané na zemi pod stromem. Olej, který z plodů vytékal, pak na unavené nohy zapůsobil jako balzám. Tuto teorii dále podporují archeologické nálezy amfor na olivový olej z ranně minojských dob, o nichž se předpokládá, že sloužily k uchovávání hojivých bylin.

Navíc už také Hippokrates, asi nejznámější lékař v historii medicíny, v 5. století př. n. l. doporučoval olivový olej jako lék na některé nemoci, stejně jako k hojení odřenin, stimulaci svalů a uklidnění pokožky vystavené suchému klimatu.

Olivový olej obsahuje taniny kyseliny gallové, iridoidy, flavonoidy i cukry, které mu umožňují intenzivně stimulovat buňky a zároveň mu dávají protizánětlivé, zpevňující a zvláčňující účinky.

Proto se olivový olej ukázal být velmi účinnou surovinou při výrobě vysoce kvalitních kosmetických produktů.

 

Produkty Olive Spa

Naše produkty jsou vyráběny týmem vědců s dlouholetými zkušenostmi a expertízou na poli chemického inženýrství, kosmetologie, farmaceutiky a biochemie. Společnost také nadále investuje do výzkumu a vývoje nových a vylepšených produktů.

Všechny výrobky naší společnosti sestávají především z přírodních ingrediencí (procentuální zastoupení od 82,7 % až do 100 %). Naším cílem je vytvoření produktů, které přinesou optimální zkrášlující i léčebné výsledky, zatímco přísné klinické i dermatologické testování a používání bylin a přírodních ingrediencí zaručí, že vytvoříme bezpečné produkty té nejvyšší kvality.

V našich produktech nepoužíváme žádnou z ingrediencí, u nichž se diskutovaly nepříznivé účinky na zdraví, ani takové, které obsahují látky škodlivé pro životní prostředí, jako jsou parabeny, minerální oleje, vazelína, propylenglykol, ftaláty apod. Také bychom rádi zdůraznili, že při testování kvality našich produktů nepoužíváme laboratorní zvířata.

Naše produkty jsou navrženy tak, aby po všech stránkách splnily potřeby každého typu pleti – vyživují ji, chrání ji před vlivy prostředí a proti stárnutí a zároveň regenerují buňky pokožky.

 

Produkty Santo Volcano

Sopečná voda je vytvářena z dešťové vody, která pomalu prosakuje vrstvami vulkanických hornin, které jsou tlusté přes 100 metrů a působí jako přírodní filtr, který dodává vodě její jedinečné vlastnosti a minerální složení. Pramen sopečné vody je hluboko pod sopkou a voda je zde zachycena přímo.

Mnoho zdravotních výhod sopečné vody je přičítáno různým minerálům a elektrolytům, které jsou absorbovány vodou během její filtrace horninami. Mezi tyto minerály patří hořčík, vápník, draslík a křemík. Všechny výrobky této řady byly certifikovány pro použití v extrémně suchých oblastech kůže nebo na kůži s ekzémem nebo psoriázou.