O nás

V roce 2005 v Řecku přišel Ioannis Koumpanakis, který se už dlouho pohyboval na poli merchandisingu kosmetických produktů, s myšlenkou na vytvoření řady produktů založených na extraktu panenského olivového oleje z Kréty. O dva roky později, v roce 2007, jeho vize ožila se založením společnosti Olive Spa, která se zabývá zejména výrobou, balením a prodejem vysoce kvalitních přírodních mýdel. Jak už název společnosti napovídá, olivový olej je používán jakožto hlavní léčebná a welness ingredience, jejíž blahodárné působení na lidský organismus bylo známo už ve starověku. Úspěch těchto mýdel pak dále vedl k vytvoření řady Olive Spa, která už obsahovala celou řadu pleťové, tělové i vlasové kosmetiky taktéž založené na olivovém oleji. Ta měla původně být určena pro pokrytí poptávky místního trhu.

V následujících letech se distribuční síť společnosti rozšířila do celého Řecka. Současně také pokračovaly investice společnosti do výzkumu a vývoje nových produktů a tento výzkum pak vedl v roce 2010 k vytvoření řady kosmetických přípravků Naturelia, v níž jsou využity emulgátory, změkčovače z organických olivových olejů a rostlinné extrakty s hydratačními, antioxidačními a zklidňujícími vlastnostmi, které napomáhají regeneraci buněk a zabraňují stárnutí pokožky.

V roce 2015, který byl pro naši společnost zlomovým, jsme začali vyrábět nové mýdlo Volcano Black Soap, jehož popularita předčila veškerá naše očekávání a které se mezi turisty okamžitě stává jedničkou na trhu. Společnost u tohoto mýdla přišla s jedinečným nápadem použít při výrobě sopečnou vodu a lávové kameny. O rok později pak právě tyto ingredience budou použity k vytvoření zcela nové kompletní řady kosmetiky nazvané Santo Volcano Spa. V témže roce jsou také uvedena na trh čtyři další luxusní mýdla, každé z nich svým způsobem jedinečné a inovativní, ať už co do ingrediencí, vlastností či designu. V roce 2018 je pak do řady Santo Volcano Spa dále přidáno dvanáct nových produktů a řada luxusních mýdel se rozrůstá o osmnáct nových výrobků.

V současnosti se společnost může pyšnit zastoupením ve více než 200 prodejnách v turistických oblastech po celém Řecku a podařilo se nám expandovat i do sedmi dalších zemí (Belgie, Německa, Kypru, Nizozemí, Rumunska, Švédska a Finska). Zároveň jsme vytvořili i webový obchod, díky němuž můžeme produkty zaslat zákazníkům až domů a který nám slouží také jako komunikační brána se zbytkem světa.